میز تمام اتوماتیک نوار نقاله ای با دبل پولر هوایی متصل به سوله و اره شناور

میز تمام اتوماتیک نوار نقاله ای

۱٫طول میز : ۱۲ متر             ۲۴متر             ۳۰متر                 ۳۶متر

  1. عرض میز : ۸ متر

۳٫شاسی استرج :      ناودانی  ۱۸          ناودانی۲۰         ناودانی ۲۲

۴٫رنگ دستگاه : آبی

  1. موقعیت دستگاه: راست رو به دستگاه پرس چپ رو به دستگاه پرس

میز تمام اتوماتیک(Handling Table)

میز تمام اتوماتیک از پنج قسمت اصلی بشرح ذیل  تشکیل شده است :

قسمت اول : رولیک گرم بر و نمد نقاله (ردیف اول): رولیک گرم بر به طول ۴۰۰ میلی متر با قطر داخلی ۶۰ میلی متر فاصله ۱۲۵سانتیمتر از یکدیگر طراحی شده است. ۲۵ درصد  نمد رولیک ها  ۶۰۰ درجه و ۷۵ درصد ۵۰۰ درجه میباشد و نمد نقاله به طول ۹۰سانتیمتر ما بین رولیک ها قرار گرفته است که از نمد تسمه ای ۶۰۰ درجه استفاده شده است.

قسمت دوم: انبار گرم (ردیف دوم): پروفیل تولید شده در این قسمت انبار شده و در حین خنک شدن به ردیف سوم یعنی قسمت استرج میز انتقال می یابد .طول این ردیف بستگی به عرض میز دارد که از نمد تسمه ی ۵۰۰درجه استفاده میشود.

قسمت سوم : ردیف کشویی محل استرج می باشد . طول این ردیف بستگی به عرض میز دارد و نمد تسمه ای استفاده شده ۱۸۰درجه می باشد.آلومینیوم های کشویی این ردیف از روی شاسی استرج بعد از استرج شدن پروفیل آن را به ردیف انبار استرج هدایت میکنند. کشویی بودن این قسمت بدلیل سهولت در استرج کردن پروفیل در هر اندازه می باشد.فک های استرج در راستای این ردیف قرار میگیرند عرض فک های استرج ۳۰سانتیمتر میباشد.

قسمت چهارم : انبار استرج : طول این قسمت نیز بستگی به عرض میز دارد و نمد تسمه ای استفاده شده ۱۸۰درجه میباشد.پروفیل بعد از استرج شدن در این قسمت انبار شده و به طرف میز رولیک سرد بر جهت برش نهایی هدایت میشود.

قسمت پنجم : میز رولیک های سرد بر با اره شابلن دار اتوماتیک میباشد که طول رولیک ها ۸۰۰ میلیمتر بوده و از نمد ۱۸۰درجه استفاده میشود و اره شابلن دار به صورت اتوماتیک و با دقت میلیمتری میباشد.

  • نمد نسوزها Felt belt)):

۱٫تسمه ۶۰۰ درجه PBO

۲٫تسمه ۵۰۰ درجه KEVLAR

۳٫تسمه ۱۸۰ درجه POLYESTER

۴٫رولیک ۶۰۰ درجه

۵٫رولیک ۵۰۰درجه

۶٫رولیک ۱۸۰درجه

photo_2016-11-17_14-17-36 photo_2016-11-17_14-17-34 photo_2016-11-17_14-17-25

قالب وردپرس